Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Ballīte

Izlasiet vairāk par to, kā noorganizēt Tupperware ballītes

Visual

Iedvesmojoša un pamācoša
Kad esat kādas Tupperware demonstrācijas viesis vai šādas demonstrācijas mājastēvs vai mājasmāte, tajā tiek piedāvāti kvalitatīvi izstrādājumi, kas atbilst modernam un elastīgam dzīvesveidam, kā arī tiek demonstrētas vienkāršas receptes un piemēroti piederumi. Tā ir brīnišķīga iespēja satikties, apmainīties ar padomiem un idejām un smelties iedvesmu savas ģimenes, draugu, kolēģu un kaimiņu lokā. Piedalieties, skatiet un nogaršojiet ēdienu, kas pagatavots, lietojot jaunākos Tupperware izstrādājumus.

Kļūstiet par mājastēvu vai mājasmāti!
Gūstiet dažas omulīgas un iedvesmojošas stundas kopā ar draugiem, uzņemoties demonstrācijas mājastēva vai mājasmātes lomu. Vienojieties par demonstrācijas norises datumu un laiku ar savu konsultantu, kurš jums palīdzēs to izvērst patīkamā pēcpusdienā gan jums, gan jūsu viesiem. Varbūt jūs, piem., interesē kādi konkrēti izstrādājumi vai tēmas – gatavošana mikroviļņu krāsnī, cepšana, produkti bērniem vai kas tamlīdzīgs?

No sava konsultanta jūs saņemsiet visu faktisko informāciju, ko izmantosiet savā demonstrācijā, – sākot no žurnāliem un pašreizējiem piedāvājumiem līdz pat pasūtījumu veidlapām. Viss, kas jums jādara, – jāuzaicina pie sevis ciemos norunātajā laikā savi draugi, ģimenes locekļi, kaimiņi, kolēģi un paziņas.

Pēcpusdiena norisinās aptuveni šādi: konsultants ierodas jūsu mājās pirms viesiem un izliek Tupperware izstrādājumus. Kad ciemiņi ir atnākuši, konsultants demonstrē konkrētos izstrādājumus un iespējami pagatavo ēdienu, par kādu esat vienojušies. Tas ir labs veids, kā ne tikai iepazīties ar izstrādājumiem, bet arī gūt dažus pamatpadomus ēdienu gatavošanā.

Bez žurnālā reklamētajiem izstrādājumiem jūs saņemat arī citus vilinošus piedāvājumus, ko jums un jūsu viesiem ir iespēja iegādāties. Protams, jūs saņemat dāvanā kādu lielisku izstrādājumu kā pateicību par to, ka konsultants varējis veikt demonstrāciju jūsu mājas. Vienlaikus jums ir iespēja šajā mājastēva/mājasmātes programmā iegūt pat vēl vairāk izstrādājumu. Par to vairāk pastāstīs konsultants.

Baudiet pāris patīkamu stundu kopā ar saviem draugiem, ģimeni un paziņām, kas sniegs milzumdaudz iedvesmas un jaunus vienkāršus paņēmienus ēdienu gatavošanā ikdienā.
Sazinieties ar konsultantu jau tagad un vienojieties par datumu.

Top