Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Tēmu priekšlikumi

Visual

Ierosme tēmām
Kā, jūsuprāt, demonstrācijai vajadzētu notikt? Jūs savus viesus pazīstat labāk un zināt, kas viņus interesē. Aprunājieties ar savu konsultantu un izlemiet, kā rīkoties.

Lūk, pāris ēdienu gatavošanas pasākumu idejas.
Vērojiet dažu vienkāršu ēdienu pagatavošanu vai arī piedalieties tajā un pēc tam, protams, arī nogaršojiet, kā tas izdevies. Tā ir unikāla iespēja apmainīties idejām gan savstarpēji, gan ar konsultantu, vienlaikus kopīgi gatavojot maltīti.

“Gatavs dažu minūšu laikā” – mūsdienās vairumam cilvēku ir svarīgi, lai īsā laikā varētu pagatavot gardas, veselīgas vakariņas visai ģimenei. Mums rūp veselīgs ēdiens, taču dzīves ritms ir tik saspringts, ka nav viegli to īstenot. Ēdienu gatavošana mikroviļņu krāsnī ir interesanta tēma, kurā iespējams parādīt, kā optimizēt savu laika izmantojumu virtuvē un panākt visu, ko vēlaties. Mēs pastāvīgi radām jaunus, revolucionārus izstrādājumus izmantošanai mikroviļņu krāsnī, taču jau šobrīd mūsu sortimentā ir tvaika katls un spiedienkatls. Ar šiem izstrādājumiem ir patīkami strādāt, un tie jums sniedz vairākas jaunas iespējas virtuvē.

Ābolu drumstalu kūku, vasarīgu biezpiena plātsmaizi vai burkānu plātsmaizi? Kurš gan spēj atteikties no kārdinošām kūkām? Gūstiet savstarpēju iedvesmu, daloties kūku cepšanas pieredzē un receptēs! Konsultants jums parādīs, kā to viegli izdarīt, ņemot talkā Tupperware daudzos izstrādājumus, kas paredzēti tieši šim nolūkam.

Ieturiet ilgu launagu, jauno māmiņu grupā apgūstiet, kā pagatavot biezeni zīdainim, vai smelieties ierosmi veģetāriskai ēdienkartei. Iespēju ir daudz – atrodiet tēmu, kas darīs vakaru patīkamu gan jums, gan jūsu viesiem.

Vai tomēr vēlaties piedalīties klasiskā demonstrācijā?
Gūstiet ierosmes vienkāršākai ikdienai klasiskā demonstrācijā, kurā konsultants runā par izvēlētām izstrādājumu sērijām vai plašu izstrādājumu izvēli vienas tēmas ietvaros, piem., uzglabāšana, dzesēšana un saldēšana, ēdienu pasniegšana, cepšana u. tml. Vienojieties par tēmu, kas būs noderīga jums un jūsu viesiem.

Top