Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Darbs

Visual

Brīvība un pielāgojamība

Kā Tupperware konsultants jūs saņemat papildu ienākumus, turklāt iegūstat jaunākos izstrādājumus pirms visiem citiem. Jūs tiekaties ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, un jums ir unikāla iespēja paplašināt savu paziņu loku.

Savu darba laiku jūs nosakāt pats (-i), turklāt izvēlaties, vai strādāt nepilnu laiku, lai nopelnītu papildu līdzekļus, vai arī padarīt šo darbu par savu karjeru un strādāt pilnu darba laiku uzņēmumā Tupperware.

Kļūstiet par konsultantu

  • Pielāgojamība un brīvība dienas plānojumā
  • Aizraujošs pilna vai nepilna laika darbs
  • Papildu ieņēmumi un jauna pieredze kopā ar ģimeni un draugiem
  • Apmācība pārdošanā Tupperware akadēmijā
  • Personiska izaugsme
  • Iekļaušanās motivētu un darbīgu kolēģu, viesu un sarīkojumu saimnieku lokā

Mēs neizvirzām nekādas prasības attiecībā uz sagatavotību vai iepriekšējo pieredzi un esam pārliecināti, ka konsultanti ar daudzveidīgu iepriekšējo pieredzi sniedz savu dažādo talantu ieguldījumu, kas savukārt stiprina Tupperware. Jūs kļūsiet par daļu no mūsu atzītā uzņēmuma, kurā piedzīvosiet daudzveidīgu ikdienu ar plašām saskarsmes iespējām kā ar klientiem, tā ar kolēģiem. Mūsu darba atmosfēru raksturo lieliska sadarbība, komandas gars un izpalīdzīgi kolēģi, kas viens otru atbalsta.

Mūsu izstrādājumi ir pazīstami sava funkcionālā un lietderīgā dizaina dēļ. Ikviens, kura mājās ir Tupperware izstrādājumi, zina to kvalitāti un lietderību, tādējādi būt par kvalitatīva izstrādājuma konsultantu ir viegli.

Top