Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Izaugsmes iespējas

Visual

Personiskā izaugsme un karjera
Mēs piedāvājam jums jūsu izvēlētus izaicinājumus un ar Tupperware akadēmijas starpniecību nodrošinām visu apmācību, kāda jums nepieciešama, lai izveidotu savu sapņu karjeru.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā šādu sapņu karjeru veidot, varat aizpildīt veidlapu un atsūtīt to mums. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas drīzā laikā.

Vēlaties kļūt par vadītāju?
Ja esat centīgs (–a), varam piedāvāt karjeras turpināšanas iespējas. Ja esat talantīgs un sekmīgs konsultants, kas labprāt uzņemtos lielāku atbildību, Tupperware piedāvā arī šādu izdevību.

Kā darba grupas vadītājs jūs atbildat par savas komandas vadību. Jūs veidojat un atbalstāt konsultantus, kuri strādā jūsu darba grupā, un jūsu dzīve ir daudzveidīga un izaicinājumu bagāta. Jūs nosakāt savu darba laiku, izvirzāt mērķus savai darba grupai un sev. Rezultāti sniedz jums papildu priekšrocības, tostarp lielāku ieņēmumu iespējas un līdzdalību īpašos pasākumos un konferencēs. Jūsu personiskais ieguldījums paver iespēju saņemt elegantu Tupperware automobili.

Darbs uzņēmumā Tupperware nozīmē arī to, ka jūsu sapņi par ceļojumiem var pārvērsties īstenībā. Jūs varat piedalīties iedvesmojošās Ziemeļvalstu un starptautiskās konferencēs kopā ar kolēģiem no visām Ziemeļvalstīm. Mēs, protams, visā šajā laikā jums nodrošinām nepieciešamo apmācību un atbalstu.


Top