Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Tupperware materiālu izvēle

Vairāk neviena polikarbonāta vai bisfenola A. Tupperware ir vienmēr izgatavojis drošus produktus.


Jaunā Tupperware produktu paaudze bez bisfenola A ir klāt!

Tupperware vienmēr ieklausās savos klientos un izgatavo produktus, kas atbilst visaugstākajām veselības drošības prasībām, lietošanas ērtumam un modernam dizainam. Materiālu izvēli un ar to saistīto drošību Tupperware uzskata par it īpaši svarīgu.

Tādēļ Tupperware ir izlēmis atbrīvoties no visiem produktiem, kas izgatavoti no polikarbonāta, lai Tupperware produkti vispār nesaturētu bisfenolu A! Turklāt mēs neizmantojam mākslīgos mīkstinātājus (ftalātus).

Visi iepriekšējie un arī jaunās paaudzes Tupperware produkti ir droši!

Jau vairāk kā 60 gadus Tupperware ir viens no atzītākajiem un uzticamākajiem uzņēmumiem mājsaimniecības izstrādājumu jomā un tādēļ ir vienmēr respektējis Eiropas veselības un drošības prasības.

Eiropas Pārtikas drošības aģentūra (EFSA) ir noteikusi drošības parametrus plastmasas izmantošanai pārtikas produktiem.

Maksimālā plastmasas materiālu migrācijas robeža pārtikas produktiem ir 0,6 mg bisfenola A/kg.

Atļautā ikdienas deva — 0,05 mg bisfenola A/kg ķermeņa svara dienā.

Gan vecie, gan jaunie Tupperware izstrādājumi ir izgatavoti tā, lai to plastmasas migrācijas robeža vienmēr būtu ievērojami zemāka par Eiropas noteikto. Tādējādi tiek nodrošināta izstrādājumu kvalitāte un drošība, lietojot izstrādājumus saskaņā ar Tupperware ieteikumiem. Tas ļauj vienmēr ar mierīgu prātu izmantot Tupperware izstrādājumus gan pārtikas produktu uzglabāšanai un pagatavošanai, gan servēšanai.

Tupperware vāku veidi


Tupperware ir vienmēr bijis pazīstams ar saviem unikālajiem vākiem un to īpašībām. Šie vāki tiek iedalīti 4 kategorijās.
Nepieciešamības gadījumā varēsiet atrast šos simbolus zem katra šajā pamācībā minētā izstrādājuma. Šeit atradīsiet paskaidrojumu par katru vāka veidu.

  1. Šis šķidrumu necaurlaidīgais vāks nelaidīs garām šķidrumu arī pēc 24 stundām. Izstrādājumus ar šī veida vāku iespējams uzglabāt jebkādā pozīcijā, neraizējoties par šķidruma noplūdi.
  2. Šim vākam nav noplūdes pilienu veidā pat pēc aizvērta trauka sakratīšanas. Izstrādājumus ar šī veida vāku iespējams izmantot vertikālā pozīcijā, kad tajos atrodas šķidrums.
  3. Šis vāks sniedz izcilas pārtikas produktu uzglabāšanas iespējas. Izstrādājumus ar šī veida vāku var izmantot tikai vertikālā pozīcijā, kad tajos atrodas šķidrums.
  4. Šis vāks ļauj tikai īslaicīgi uzglabāt pārtikas produktus. Izstrādājumus ar šī veida vāku var izmantot tikai vertikālā pozīcijā, kad tajos atrodas šķidrums.
Visual
Top