Ko tieši Tupperware konsultants dara?

 • mosaic

Ko tieši Tupperware konsultants dara?

Tupperware piedāvā pielāgojamu darba laiku, papildu ienākumus, jaunus draugus un jaunākos Tupperware produktus, pirms ar tiem iepazīstas visi citi!

show

Runa ir par tīkamu darbu, peļņu pēc vajadzības, novērtējuma un cieņas sajūtu, mācīšanos no pozitīvā, cilvēku iedvesmošanu un atalgojuma un cieņas saņemšanu.

hide

Mums visiem ir stāsts.

Annely

Es sāku darboties Tupperware, jo man patīk komunicēt ar cilvēkiem. Pēc neilga laika es kļuvu par komandas vadītāju. Šī pieredze ir bagātinājusi manu dzīvi... ar draugiem, ceļojumiem un ballītēm. Tas nozīmē, ka ir bagātinājusies arī mana ģimenes dzīve. Man ir liela ģimene: 3 gadus veci dvīņi, divi vecāki bērni un vīrs, un man ir iepaticies gatavot!
 • Ida

  Es satieku cilvēkus, kuri ir līdzdalīgi Tupperware, – šādā veidā esmu ieguvusi daudzus jaunus draugus. Man patīk viss, kas saistīts ar Tupperware, jo īpaši pasākumi, uz kuriem aicina konsultantus. Pirms 2 gadiem es biju savā pirmajā Jubilejas pasākumā Kopenhāgenā. Tas bija brīnumains! Kad durvis atvērās, sievietes sajūsmā kliedza, mūzika dārdēja, un es jutos piederīga pie visa notiekošā. Tur es sapratu, ka tas ir kaut kas tāds, ko darīšu visu savu atlikušo dzīvi.
  Visiem jaunajiem konsultantiem varu teikt tikai vienu – nekad nepadodies: tu to vari!
 • Johanna

  Mani iepazīstināja ar Tupperware, kad biju dzemdību atvaļinājumā. Laiks bija pats atbilstošākais – biju nonākusi līdz tam, ka man vienkārši vajadzēja izrauties no mājām. Tupperware sniedza man šādu iespēju. Tas man ļāva ne tikai gūt papildu ienākumus, bet arī visdažādākajos veidos atklāt šos produktus. Atceros, kad saņēmu savu pirmo produktu, – tā bija tik fantastiska sajūta! Bija patīkami apzināties, ka šo produktu esmu saņēmusi tādēļ, ka lieliski strādāju savu mājas viesību organizēšanā.
  Visvairāk es lepojos ar to, ka spēru pirmo soli. Un tas bija solis no konsultantes darba līdz komandas vadītājas pienākumiem. Tādēļ es aicinu ikvienu kļūt par daļu no Tupperware, un mans padoms ir – esi tu pati, esi īsta, esi patiesa un nekad neaizmirsti smaidīt!
 • May-Britt

  Es sāku kā konsultante pirms gandrīz sešiem gadiem. Manā mājā notika Tupperware ballīte, un konsultante mani patiesi iedvesmoja. Pēc neilga laika es pati sāku darboties kā konsultante. Kopš tā laika esmu kļuvusi pašapzinīgāka un atvērtāka.
  Man tik ļoti patīk sociālais aspekts. Liela nozīme ir lieliskai laika pavadīšanai ar kolēģiem. Es vienmēr gatavoju maltītes saviem viesiem un sniedzu gan iedvesmu, gan padomus par to, kā lietot jaunos un jau ierastos izstrādājumus. Viens no maniem iecienītākajiem izstrādājumiem ir Twist & Shake. Mans padoms jaunajiem konsultantiem ir labi sagatavot namamāti gaidāmajai ballītei. Tas pavisam noteikti ir palīdzējis man gūt panākumus.

SĀKSIM!

Tas prasa tikai īsu brīdi, un Jums pat nav vajadzīgs CV.

 • 1

  1. darbība

  Aizpildiet īso veidlapu.
 • 2

  2. darbība

  Ar Jums drīzumā sazināsies tuvākais Tupperware izplatītājs.
 • 3

  3. darbība

  Izplatītāja bezmaksas komplekts un apmācība
 • 4

  4. darbība

  Ceļā uz sekmīgu karjeru!