Turpinot savu apmeklējumu šajā vietnē, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, lai mēs varētu nodrošināt apmeklētāju statistiku, piedāvāt jums mērķtiecīgu saturu, kas pielāgots jūsu interesēm, un veicināt apmaiņu ar sociālajiem tīkliem.  Plašāka informācija par sīkdatnēm un to iestatījumiem atrodama mūsu privātuma politikā.

Par mums

Visual

Tupperware – panākumu stāsts
Tupperware ir viens no lielākajiem tiešās tirdzniecības uzņēmumiem pasaulē. Gandrīz 2 000 000 konsultantu vairāk kā 100 valstīs ar unikāliem, daudzfunkcionāliem un profesionālam lietojumam paredzētiem galda un virtuves produktiem ir ierakstījuši patērētāju apziņā Tupperware vārdu.

Jau ilgāk nekā 60 gadu Tupperware ir veidojis uzņēmuma vēsturi, piedāvājot izcilus augstas kvalitātes produktus, kas ikvienam atvieglo ikdienas dzīvi. Pateicoties nerimtīgajam produktu pilnveidošanas procesam un Tupperware lietpratīgajiem konsultantiem, mūsu modernā dizaina izstrādājumi atrodami vairumā mājsaimniecību.

Pasaules mērogā ik gadu notiek aptuveni 24 miljoni mūsu produktu demonstrāciju, kuras apmeklē ap 84 miljoniem viesu. Tupperware galvenais birojs atrodas Orlando, Floridas štatā; uzņēmumam ir gandrīz 2 miljardu USD liels apgrozījums, un tas ir reģistrēts Ņujorkas fondu biržā.

Visual

Par Tupperware

Kopš 1962. gada a/s Tupperware Nordic ir darbojusies kā galvenais birojs Ziemeļvalstīs (Dānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā un Islandē) un kopš 1996. gada – arī Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā un Lietuvā).
Lasīt vairāk

Top